Grant Soft | İlaç Takip Sistemi

İlaç Takip Sistemi

Sağlık Bakanlığı’na veri transferi ve süreç yönetimi konusunda

Sizlere Çözümler Sunuyoruz
Grant Soft | İlaç Takip Sistemi

Grant-Soft İlaç Takip Sistemi

Grant-Soft, Sağlık Bakanlığının 2009 senesinde geçilmesi zorunlu olan İlaç Takip Sistemi konusunda yazılım çalışmaları yapmakta ve Lojistik-İlaç Şirketi-Sağlık Bakanlığı arasında veri transferleri konusunda firmalara çözümler sunmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz ITS Yazılımı sayesinde, İlaç Şirketleri üretilen kare kodları sistemlerinde tutabilmekte, istenirse depolardan otomatik olarak çekebilmekte ve Sağlık Bakanlığının istediği formatta gönderebilmektedir.

Grant Soft | İlaç Takip Sistemi

Sağlık Bakanlığı İle Entegre

ITS sistemi ile ilaçlar için üretilen tüm sıra numaralarının, ilaç firmaları tarafından Sağlık Bakanlığına iletilmesi gerekmektedir. Günümüzde bazı ilaç firmaları kodları kendi içlerinde üretmesine rağmen birçok ilaç firması da sıra numarası üretimlerini Lojistik firmalarına devretmektedirler. Bu sebeple programımız dışarıdan dosya olarak tekil XML verisi veya çeşitli entegrasyon yöntemleri üzerinden toplu verileri alıp yorumlayabilecek şekilde geliştirilmiştir. Bunun yanında sistemden gönderilen tüm veri akışları, Sağlık Bakanlığının öngördüğü XML formatlarında yapılmaktadır.

Detaylı Raporlama

Sistemimiz tüm giden ve gelen bilgilerin kayıtlarını tutmakta ve herhangi bir durumda ortaya çıkabilecek ihtiyaçlara yönelik Raporlama veya Sorgulama fonksiyonlarını da sunmaktadır. Sistemimiz üzerinde birtakım raporlar tanımlanmıştır ve gerektiği durumlarda firmaların özel talepleri doğrultusunda da ek raporlar oluşturulabilmektedir.

Süreç Yönetimi ve Destek

Verilerinizin Sağlık Bakanlığı’na iletilmesi ve bakanlıktan dönen sonuçlara göre alınacak aksiyonlar ile ilgili tüm süreçlerde tecrübeli destek ekibimiz ile yanınızdayız.

Grant Soft | İlaç Takip Sistemi

İlaç Takip Sistemi